Jak się nie pogubić we współczesnym świecie?

You are currently viewing Jak się nie pogubić we współczesnym świecie?

Współczesny człowiek tworzy własną markę osobistą, korzysta z dóbr rynku rozwoju osobistego, buduje własną niezależność, poszukuje kontaktu ze sobą etc. Próba bycia indywidualistą, kreowania siebie, przy jednoczesnym odpowiadaniu na potrzeby otaczającego świata powodują dysonanse, z którymi Człowiek 3.0 boryka się każdego dnia, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Podczas wykładu dla Uniwersytetu SWPS psycholog Bruno Żółtowski porusza kwestie poszukiwania własnej tożsamości, przygląda się sposobom jakie wykorzystujemy, aby zbudować siebie, a także naszym wysiłkom i próbom odróżnienia się od innych ludzi. Zapraszamy do słuchania!

Bruno Żółtowski

Doradza menedżerom i wspiera zarządy firm w budowaniu strategii HRM (Human Resources Management). Diagnozuje potrzeby organizacji i projektuje procesy rozwojowe dla firm i instytucji. Specjalizuje się w usprawnianiu pracy zespołów oraz szkoleniu menedżerów z zarządzania zadaniami i efektywności osobistej.
Wykorzystuje doświadczenia zawodowe zdobyte w pracy trenera, menedżera i przedsiębiorcy, co pomaga mu syntetyzować wiedzę i skuteczniej rozwiązywać problemy Klientów. W 2005 roku założył firmę SILLEO, gdzie obecnie pełni rolę prezesa Zarządu spółki.
Ukończył studia magisterskie i doktoranckie z zakresu psychologii, studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej, szkołę coachingu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator, liczne szkolenia dla trenerów i z zakresu Lean Management.
Uwielbia włóczęgę po świecie z plecakiem na plecach i dobrego bluesa.