Firma

Od 2005 roku wspieramy naszych Klientów w rozwijaniu umiejętności niezbędnych do skutecznego zarządzania ludźmi. Pomagamy im wypracować sposoby motywowania pracowników, budowania efektywnie pracujących zespołów. Pomagamy firmom rozwiązać problemy w komunikacji na wszystkich szczeblach.

W firmach Klientów wspieramy w budowaniu efektywnie współpracujących zespołów. Usprawniamy komunikację, wyposażamy kadrę menedżerską w narzędzia, które budują motywację, zaufanie i bezpieczeństwo w zespołach. Dzięki szkoleniom SILLEO menedżerowie lepiej zarządzają pracą zespołów, prowadzą zespoły z energią i pasją. Rozwijają i wspierają swoich pracowników.

W SILLEO wykorzystujemy narzędzia zwiększające efektywność pracy, dbamy o wydajność i terminowość realizowanych zadań przy zachowaniu wysokiej jakości efektów. Wykorzystujemy nowoczesne aplikacje do zarządzania zadaniami oraz komunikacji, a wszelkimi nowinkami chętnie dzielimy się z Klientami.

Wartości

Człowiek – wierzymy w zarządzanie oparte na partnerstwie i szacunku. Uczymy menedżerów, jak prowadzić zespoły, podpowiadamy sposoby i metody, ale: nie wciskamy Klienta w szablon, a raczej odnajdujemy go na konkretnym etapie drogi menedżerskiej i podążamy dalej wspólnie z nim, przechodząc przez kolejne etapy rozwoju umiejętności, motywując do dalszej drogi.

Praktyczne podejście – wszyscy jesteśmy doświadczonymi menedżerami, rozumiemy biznes i menedżerskie dylematy.

Efektywność – szanujemy zasoby. Mamy ekologiczne podejście do zarządzania czasem, uczymy firmy, jak efektywnie wykorzystywać wszelkie dane im zasoby: narzędzia, surowce, czas pracowników, zaufanie klientów.

Zespół

Agnieszka Dunaj
Agnieszka Dunaj
Beata Adamczyk-Nowak
Beata Adamczyk-Nowak
Bruno Żółtowski
Dorota Gdowska-Żółtowska
Cezary Radomski
Cezary Radomski

SILLEO oczami klientów

Rozwijamy firmy poprzez rozwój menedżerów