Agnieszka Dunaj

Trener, coach, konsultant HR

Trener biznesu, coach, konsultant HR. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie, także w zarządzaniu zespołami wielokulturowymi. Przez wiele lat związana była z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, gdzie odpowiadała za współpracę z klientami korporacyjnymi w zakresie HR i employer brandingu, zarządzała zespołami, także w projektach międzynarodowych.
W SILLEO prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje zarządcze, coaching indywidualny oraz coaching zespołów. Specjalizuje się w tematyce związanej z komunikacją oraz budowaniem zespołów i strategii. Tworzy programy rozwojowe oraz narzędzia i gry szkoleniowe.
Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki oraz filologii angielskiej, studia z zarządzania zasobami ludzkimi, studia z zakresu doradztwa zawodowego, Szkołę Trenerów Metrum, Szkołę Profesjonalnego Coachingu oraz Szkołę Treningu i Coachingu Zespołowego w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego i inne szkolenia dla trenerów, coachów i menedżerów.

Prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje menedżerskie. Specjalizuje się w tematyce związanej z komunikacją oraz budowaniem zespołów. Tworzy programy rozwojowe oraz narzędzia i gry szkoleniowe.

Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki, studia magisterskie z filologii angielskiej, studia z zarządzania zasobami ludzkimi, studia z zakresu doradztwa zawodowego, Szkołę Trenerów Metrum, szereg szkoleń dla menedżerów.

Powrót

Zapraszam do kontaktu

Kontakt