POZNAJ NAS

Jesteśmy zespołem ekspertów, praktyków biznesu z wieloletnim stażem.
W pracy stosujemy wyłącznie metody możliwe do zastosowania w praktyce.

Dorota Gdowska-Żółtowska

Psycholog, trener biznesu, konsultant HR. W SILLEO czuwa nad merytoryczną poprawnością projektowanych usług. Specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań doskonalących komunikację wewnętrzną w organizacjach. Chętnie tworzy scenariusze gier zespołowych.

Więcej…

Bruno Żółtowski

Psycholog biznesu, trener, coach. Na co dzień zarządza firmą i jest odpowiedzialny za kontakt z klientami. W pracy wspiera menedżerów w podnoszeniu ich kompetencji kierowniczych. Specjalizuje się w rozwiązywaniu konfliktów w firmach oraz w zwiększaniu wydajności zespołów.

Więcej…

Beata Adamczyk-Nowak

Trener biznesu, coach, konsultant HR, psycholog. W SILLEO odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie systemowych rozwiązań w zakresie zarządzania ludźmi. O szkoleniach wie wszystko – prowadzi je, opierając się na rzetelnej, empirycznie sprawdzonej wiedzy.

Więcej…

Agnieszka Dunaj

Trener, coach, konsultant HR, menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji miękkich, menedżerskich i employer brandingu. W SILLEO odpowiedzialna za współpracę z Klientami korporacyjnymi.

Więcej…

Edyta Madej

Trener myślenia wizualnego, moderator Design Thinking, projektant szkoleń e-learningowych. Jest mediatorem wiedzy: uczy, jak transferować wiedzę w organizacjach. Jest pasjonatką innowacji, na bieżąco wszystkimi nowinkami rynku szkoleń.

Więcej…

Sprawdź nasze kompetencje!