Live dla menedżerów

Zarządzanie dużą zmianą w organizacji – jak ją skutecznie przeprowadzić?

ZACZYNAMY ZA

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Czego się dowiesz podczas webinaru

Jak przygotować ludzi w dużej organizacji do planowanych zmian?

Jak pozyskać wsparcie pracowników dla zmian?

Jak nie tracić z oczu

celów organizacji

w przeprowadzanej zmianie?

Co zrobić, żeby nie zwariować?

SILLEO.PL -

ROZWIJAMY KOMPETENCJE MENEDŻERÓW

Gość webinaru

Kanclerz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Dr Agnieszka Skołucka

Jej pasją jest praca z ludźmi oparta na dialogu, zaufaniu i profesjonalizmie. Od wielu lat dba o jakość relacji pomiędzy sferami nauki i biznesu. Powołała Biuro Współpracy z Gospodarką na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, była członkinią rady nadzorczej spółki celowej SPIN-UŚ.Aktualnie zasiada w Radzie Nadzorczej Rozgłośni Radiowej „Rezonans” Sp. z o. o. oraz w Radzie Konsorcjum i Radzie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.


W czasie reformy szkolnictwa wyższego w Polsce była odpowiedzialna za projektowanie nowej rzeczywistości Uniwersytetu Śląskiego. W tej zmianie jej celem była troska o przyszłość nie tylko wszystkich członków wspólnoty akademickiej, lecz również całej uczelni, największej w regionie, zatrudniającej kilka tysięcy osób i kształcącej ponad dwadzieścia tysięcy studentów. W okresie gruntownych zmian pośredniczyła w dialogu ze społecznością uniwersytecką, aby wypracowywać możliwie najlepsze, oparte na kompromisie rozwiązania.


Wielokrotnie wprowadzała zmiany w obszarze administracji uczelni, aby jej struktura była prostsza i bardziej przejrzysta. Podejmuje działania zmierzające do standaryzacji ścieżki kariery i rozwoju personalnego pracowników wsparcia administracyjnego uczelni. Pełniąc funkcję wicedyrektor Interdyscyplinarnego Centrum Rozwoju Kadr, uczestniczy w realizacji wielu inicjatyw badawczych, dzięki którym powstają profesjonalne narzędzia i usługi wspierające między innymi kadrę zarządzającą i pracowników polskich uczelni.


Jest liderem w czasie kryzysu. W dobie pandemii zorganizowała pracę kadry wsparcia administracyjnego na Uniwersytecie Śląskim w taki sposób, aby pracownicy mogli odnaleźć się w nowej, trudnej sytuacji. Dba o skuteczny przepływ informacji, gwarantujący poczucie bezpieczeństwa członków wspólnoty akademickiej.


Miłośniczka sportu, muzyki, podróży i zwierząt – szczęśliwa posiadaczka dwóch psów i kota.


Spotkanie poprowadzi

Trener, coach, konsultant HR

Agnieszka Dunaj

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie, w tym także w zarządzaniu pracą zespołów wielokulturowych. W swojej pracy w SILLEO zajmuje się, m.in. projektowaniem i wdrażaniem systemów motywacyjnych, projektowaniem i wprowadzaniem zmian w zakresie zarządzania zespołami, a także przeprowadzaniem organizacji w bezpieczny sposób przez zmiany.


Prowadzi także szkolenia oparte na aktualnych badaniach, koncentrując się głównie na rozwijaniu kompetencji menedżerskich, efektywnej komunikacji i budowaniu zespołów.

Jeśli ciekawią Cię nowe trendy w zarządzaniu, jesteś lub chcesz być menedżerem, liderem, inspirują Cię nieszablonowe postaci – to spotkanie jest dla Ciebie.

Agnieszka Skołucka przeprowadziła Uniwersytet Śląski w Katowicach przez wiele zmian, większość z nich nie była łatwa.

Podczas webinaru poszukamy rozwiązań, które mogą wspierać menedżerów
w zmienianiu organizacji, zarówno komercyjnych jak i publicznych, a także o tym jak utrzymać spójność i dobre relacje z ludźmi.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

*Wymagane