O seksie w biznesie

seks w pracy
You are currently viewing O seksie w biznesie

Seks w biznesie to temat poruszany najczęściej podczas szkoleń o mobbingu. Jak się zachowywać w pracy, gdy miłość lub zakochanie we współpracowniku koncentrują naszą uwagę? W co się ubierać w pracy, co przystoi, a co nie? Jak prowadzenie biznesu przez parę lub małżeństwo wpływa na zachowania pracowników? Czy temat seksu w biznesie pojawia się w firmach rodzinnych? Jak erotyka w miejscu pracy wpływa na zespół? Jak powinien zachować się menedżer, gdy dwie osoby z zespołu zakochują się w sobie?

Podczas wykładu dla Uniwersytetu SWPS psycholog Bruno Żółtowski podejmuje próbę odpowiedzi na powyższe pytania. Zapraszamy do słuchania!

Bruno Żółtowski

Doradza menedżerom i wspiera zarządy firm w budowaniu strategii HRM (Human Resources Management). Diagnozuje potrzeby organizacji i projektuje procesy rozwojowe dla firm i instytucji. Specjalizuje się w usprawnianiu pracy zespołów oraz szkoleniu menedżerów z zarządzania zadaniami i efektywności osobistej.
Wykorzystuje doświadczenia zawodowe zdobyte w pracy trenera, menedżera i przedsiębiorcy, co pomaga mu syntetyzować wiedzę i skuteczniej rozwiązywać problemy Klientów. W 2005 roku założył firmę SILLEO, gdzie obecnie pełni rolę prezesa Zarządu spółki.
Ukończył studia magisterskie i doktoranckie z zakresu psychologii, studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej, szkołę coachingu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator, liczne szkolenia dla trenerów i z zakresu Lean Management.
Uwielbia włóczęgę po świecie z plecakiem na plecach i dobrego bluesa.