Edyta Madej

Edyta Madej

Szkoli menedżerów w zakresie kilku obszarów zarządzania: zarządzania wiedzą w organizacji, zarządzania informacją, a także zarządzania zmianą oraz zarządzania sobą w czasie.

Specjalizuje się w wykorzystaniu nowych technologii w szkoleniach – od wielu lat jest certyfikowanym trenerem warsztatów online oraz moderatorem Design Thinking. Dzięki kompilacji niecodziennego zestawu umiejętności i bogatemu doświadczeniu potrafi przeprowadzić Klientów przez złożony proces poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, dostosować go do potrzeb organizacji i wdrożyć, a wszystko to zrealizować w warunkach zdalnych lub w formie blended learning. Dodatkowo tworzy dla firm materiały pozwalające usprawniać przekaz informacji i wzmacniać zapamiętanie procedur przez pracowników. Tworzy pigułki wiedzy, sketchnotki, filmy whiteboardowe.

Pracuje jako trener od 2006 roku. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, studia Treningu Grupowego, studia Trenera Umiejętności Poznawczych, certyfikowała się jako Trener Warsztatów on-line w Webcomm oraz Moderator Design Thinking w DT Makers.

Rozwijamy firmy poprzez rozwój menedżerów