Menu

Tomasz Kasperczyk

Trener, autor, ekspert w zakresie wykorzystania nowatorskich technik IT w promowaniu wizerunku organizacji i instytucji.

W SILLEO prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu, kreowania wizerunku i marki organizacji oraz z ochrony i bezpieczeństwa danych. Wspiera klientów biznesowych od strony IT w tworzeniu kampanii marketingowych dla ich produktów.

Ma bogate doświadczenie zawodowe: zarządzał Działem IT oraz pełnił funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji w jednej z warszawskich instytucji. Pełnił funkcję doradcy w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, nadzorując realizację zlecanych prac wydawniczych. Jest autorem artykułów dotyczących rynku wydawniczego. Pełnił funkcję specjalisty ds. promocji, biorąc udział w pracach koncepcyjnych nad nowym portalem internetowym oraz modyfikacją komunikacji wizualnej SBP.

Od 2009 roku aktywnie związany z branżą edukacyjną, w roli konsultanta edukacyjnego, trenera i edukatora. Dodatkowo spełnia się jako grafik komputerowy - zajmuje się projektowaniem i składem książek, czasopism, katalogów i okładek. Administruje portalami internetowymi.

Zainteresowania:  modelarstwo, historia, wojsko

ramka-kopia

Ukończył:

  • Studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego;
  • Studia Polityki Wydawniczej i Księgarstwa;
  • Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa dzieci w Internecie;
  • Serię szkoleń z zakresu PR, marketingu i reklamy w Internecie
Nie ma dobrej odpowiedzi na źle postawione pytanie.
Stanisław Lem
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »