Menu

Edyta Madej

Trener grupowy, trener umiejętności poznawczych, doradca psychospołeczny, e-dydaktyk, autorka programów szkoleniowych w idei blendedlearning, projektant szkoleń e-learningowych. Prowadzi warsztaty z zakresu zarządzania wiedzą, informacją, czasem oraz stresem informacyjnym. Jest ekspertem optymalizacji pracy oraz odnajdywania równowagi między pracą zawodową a życiem osobistym. Tworzy autorskie, dedykowane i spersonalizowane szkolenia e-learningowe i blended-learningowe.

Tworzy specjalistyczne materiały edukacyjne i szkoleniowe w postaci prezentacji multimedialnych, filmów animowanych, Pigułek Wiedzy realizowanych na zamówienia przedsiębiorstw. Współpracuje jako konsultant w zakresie zarządzania zasobami wiedzy z zastosowaniem nowych technologii.

Od 2006 roku przeprowadziła około 5 tysięcy godzin warsztatów w zakresie: efektywnego uczenia i nauczania, zarządzania treścią edukacyjną, prezentacji materiałów i treści edukacyjnych i szkoleniowych, wykorzystania nowych technologii w edukacji, kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów z grupami. Prowadziła zajęcia zarówno dla dzieci i młodzieży, studentów, doktorantów, jak i menedżerów firm, kadry kierowniczej w Ministerstwie Obrony Narodowej, działów administracji, towarzystw ubezpieczeniowych, banków.

Piastowała stanowisko superwizora i twórcy programowego w ogólnopolskiej firmie edukacyjnej. Prowadziła zajęcia w ramach projektu Uniwersytetu Dzieci z tematyki Map Myśli.

Jest zwolenniczką jak najefektywniejszego połączenia zasobów tradycyjnych szkoleń z rozwiązaniami on-line. Od 2012 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Pracowała dla: Motorolli, Citi handlowego, Ericpol, Koyo, Politechniki Warszawskiej, Ministerstwa Obrony Narodowej, Nowej Ery, Pearson Polska , Pentair.

Zainteresowania:  blended-learning, psychologia społeczna i poznawcza, nowe technologie

 

 

fotoUkończyła:

  • Studia magisterskie z zakresu doradztwa psychospołecznego w Katedrze Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego;
  • Studia Podyplomowe Trener Umiejętności Poznawczych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego;
  • Studia podyplomowe Trener Grupowy w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie;
  • Liczne kursy dla trenerów: m.in. Trener Warsztatów On-line, E-dydaktyk, Mediator Wiedzy (Knowledge PillsMetodology), Budowanie szkoleń e-learningowych dla organizacji, Colaborative blended learning i wiele innych
Nie ma dobrej odpowiedzi na źle postawione pytanie.
Stanisław Lem
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »