Menu

Dorota Gdowska-Żółtowska

Pedagog, trener, konsultant HR. W pracy z Klientami wspiera, uczy, trenuje – pod jej okiem Klienci podnoszą kompetencje interpersonalne i menedżerskie.

Otwarta na ludzi, energiczna, jest bardzo dobrym obserwatorem rzeczywistości. Zdeterminowana i samodzielna. Pracuje na konkretach, jest zorientowana na rozwiązanie problemu, udziela rzeczowego wsparcia.

Prowadzi szkolenia, sesje indywidualne oraz pracuje jako asesor w procesach Assessment i Development Center. Specjalizuje się w tworzeniu scenariuszy szkoleniowych gier terenowych, a także edukacyjnych gier miejskich dla Klientów biznesowych.

Od 2004 roku zrealizowała kilka tysięcy godzin szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, skutecznej komunikacji, przywództwa i budowania zespołów oraz zarządzania czasem, kreatywności i efektywnego nauczania. Prowadziła szkolenia dla zróżnicowanych grup odbiorców: menedżerów, pracowników firm, administracji publicznej i sfery budżetowej, służb mundurowych, nauczycieli i trenerów. Jest autorką programów e-learningowych z zakresu komunikacji, rozwoju osobistego i zarządzania czasem.

Zainteresowania:  podania i legendy, sztuki cyrkowe, improwizacja teatralna, gry planszowe

Ukończyła:

  • Studia pedagogiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie;
  • Studia z psychoprofilaktyki i podstaw oddziaływań terapeutycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim;
  • Studia z zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Studium psychologicznego treningu grupowego i warsztatu umiejętności społecznych;
  • Liczne szkolenia dla trenerów.
Nie można przepłynąć morza, stojąc na brzegu i wpatrując się w wodę.
Rabindranath Tagore
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »