Menu

Bruno Żółtowski

Psycholog, trener, akredytowany coach ICF. Pracuje z Klientami zarówno indywidualnie jak i w grupie. Uczy nowych kompetencji, wspiera w podejmowaniu decyzji, pomaga wprowadzać zmiany. Pracuje dla międzynarodowych korporacji, prowadząc sesje coachingowe dla dyrektorów, managerów i specjalistów. Specjalizuje się w psychologii biznesu, współpracuje głównie z firmami produkcyjnymi.

Ciekawie opowiada i bardzo dobrze słucha. Wykorzystuje doświadczenia zawodowe zdobyte w pracy psychologa, trenera biznesu, wykładowcy i przedsiębiorcy, co pomaga mu syntetyzować wiedzę i skuteczniej rozumieć problemy Klientów. W pracy stosuje tylko metody potwierdzone naukowo.

Przeprowadził w sumie ponad 11 000 godzin szkoleń i coachingów. W swojej karierze prowadził zajęcia m.in. dla: sędziów, strażaków, nauczycieli, pracowników służby zdrowia, menedżerów, artystów, pracowników mediów czy pilotów samolotów. Współtworzył jedną z największych w Polsce firm edukacyjnych. Był odpowiedzialny za proces doboru, szkolenie i superwizję zespołu trenerskiego.

Współpracował z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, a od kilku lat prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.
Od 2010 roku był członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, gdzie w latach 2013-2016 pełnił rolę członka Zarządu Towarzystwa.

Zainteresowania: architektura, ekologia, wolontariat

bruno_2

Ukończył:

  • Studia magisterskie i doktoranckie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach;
  • Szkołę coachingu przygotowującą do akredytacji przez International Coach Federation;
  • Szkolenia o tematyce LEAN MANAGEMENT;
  • liczne szkolenia dla trenerów, w tym Szkołę Trenerów Biznesu Moderator.
Od­wa­ga to pa­nowa­nie nad strachem, a nie brak strachu.
Mark Twain
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »