Kilka słów o firmie

Na rynku usług szkoleniowych funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku. Jesteśmy dostawcą rozwiązań dla biznesu. Wdrażamy usługi rozwojowe dla pracowników organizacji, skupiając się głównie na szkoleniach i coachingu.

W naszej branży kluczowa jest jakość dostarczanych usług, a także wysoka efektywność wdrażanych rozwiązań. Stąd stała współpraca SILLEO z podmiotami mogącymi zapewnić kompleksową obsługę Klienta na najwyższym poziomie, dlatego właśnie pozostajemy w partnerstwie biznesowym z kancelariami: adwokacką  i mediacyjną, agencją eventową, agencją rekrutacyjną i agencją PR, które wspierają naszych klientów niemal przez 24 h na dobę.

W swoim portfolio Klientów posiadamy zarówno międzynarodowe koncerny jak i rozwijające się firmy z krajowym kapitałem. Dostarczamy Państwu nowoczesne i oparte na wiedzy i doświadczeniu usługi rozwojowe: szkolenia kadry zarządzającej, szkolenia pracowników, audyt potrzeb szkoleniowych w firmie, mapowanie aktualnego stanu procesów w firmie, coaching managerski, a także szerokie usługi w zakresie integracji zespołów: od szkoleń z zakresu współpracy poprzez coaching grupowy na nietuzinkowych eventach integracyjnych skończywszy.

Silleo to ludzie

Jeśli masz potrzebę rozwijania swojego przedsiębiorstwa,
zapraszamy do kontaktu.

Kontakt